SNSM Danışmanlık, 1990 yılında İzmir de Sefa Bakar tarafından kurulan ve tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de böyle bir meslek olduğunun tanıtım mücadelesi ile hayata geçirilen,
İnsan kaynakları, Yönetim ve Eğitim danışmanlığı hizmetini veren ilk Türk şirketidir.

   Günümüzde iş yaşamı çok önemli boyutlarda değişmiştir.
İşletmeler gün geçtikçe büyürken, iş yaşamındaki karmaşıklıklar artmış, klasik kavramlar bir kenara itilmiştir. Gelişmelere paralel bir performans sergileyerek, hizmet alanını genişletmiş ve
ÖNCE İNSAN kavramı ortaya çıkmıştır.

   İş dünyasında şirketlerin yeni teknoloji, makine parkı ve/veya yöntemlere sahip olabilmeleri artık çok daha kolaylaşmıştır. Ancak rekabet edebilmek de aynı oranda zorlaşmıştır. Bu yoğun rekabet ortamında kuruluşları diğerlerinden farklı kılan ve farkı yaratan en önemli unsur "İNSAN KAYNAĞI" olarak ortaya çıkmaktadır.

   Çalışanların potansiyellerinin tamamını kullanarak daha fazla katma değer yaratmalarını sağlamak; Doğru İşe, Doğru Zamanda, Doğru Sayı ve Nitelikte eleman kaynaklanması ile mümkün olacaktır.

  
SNSM Danışmanlık, tüm gelişmelere açık, çağdaş bir anlayışa sahip uzman kadrosu ile sizlerin başarılarınıza ortak olmaktan gurur duymaktadır.

   Çağımız uzmanlık çağıdır.