17 Ağustos 2018, Cuma

BU SANDWICH KAÇMAZ !

Maaşlı Staj:

İngiltere’de İngilizce eğitimi ile birlikte maaşlı turizm stajının birleşmesiyle oluşan bu program kaçırılmaması gereken fırsatlar sunuyor.
Program ismini eğitim+staj+eğitim şeklinde olmasından alıyor ve program sonunda adaylar bir tanesi Cambridge onaylı olmak üzere 3 ayrı sertifika alma hakkı kazınıyor. Bu sertifikaların kariyerinize olan artıları yanında alacak olduğunuz İngilizce eğitimini, İngiltere’de full-time çalışıp,yaşayarak mükemmelleştirmenizi sağlıyor. Programın kariyerinize yaptığı katkıların yanında İngiltere de uzun süre kalma şansının da çalışarak masraflarınızı çıkarma özelliği ile kombine ediyor.

Programa katılım koşulları:
18 yaş ve üzeri olmak,en az  intermediate (orta düzeyde) seviyede İngilizceye sahip olmak gerekiyor. Eğer İngilizceniz bu düzeyde ise alacağınız 6-8 haftalık dil kursundan sonra programa başlanabiliyor. Eğer İngilizceniz intermediate altında ise daha uzun süreli bir dil kursundan sonra programa katılına biliyor.
Maaşsız Staj:
Sandwich course un maaş olmadan staj yapma şekli olan bu seçenekte, adaylar ilgili ve deyimli olduğu alanda İngiltere’de merkezi kurumlarda hem İngilizcelerini geliştirme hemde ingeltere’de iş deneyimi kazanma şansı sunuluyor. Bu programda isterse adaylar program süresinmce part-time işlerde çalışarak gelir elde edebilirler.


Tüm sorularınız ve Detaylı Bilgi için Bize Ulaşın
Tel: (0232) 446 77 34 – e-mail: snsm@snsm.com.tr